APIE ĮMONĘ

„Event Technology Solutions“ yra įmonė Lietuvoje, teikianti novatoriškų produktų techninio aptarnavimo ir vaizdo išpildymo paslaugas bei siūlanti išsamų paslaugų paketą, įskaitant dizainą, profesionalius patarimus, diegimą ir pilną techninį aptarnavimą.

„Event Technology Solutions“ yra profesionalų komanda, besidominčių LED technologija ir jos galimybėmis realizuoti klientų iš įvairių pramonės šakų idėjas. Nesvarbu, ar tai mažas privatus šou, ar didelis sporto renginys – mūsų patirtis leidžia įgyvendinti pačius sudėtingiausius reikalavimus.

Unikalūs projektai ir techninio aptarnavimo paslaugos – tai mūsų kasdienės atsakomybės, kuriomis mėgaujamės.

Kiekvieno produkto pritaikymas pagal kliento poreikius yra mūsų prioritetas. Mes stengiamės LED ekranus pritaikyti kiekvienai pageidaujamai situacijai, oro sąlygoms, bendram vietos dizainui ir tiksliems biudžeto reikalavimams. Kontroliuojant kiekvieną proceso aspektą, nuo patarimų iki aptarnavimo – mes išlaikome didžiausią sąnaudų efektyvumo rodiklį kaip mūsų paslaugų pavyzdį.

„Event Technology Solutions“ didžiuojasi galėdami pasiūlyti stavo paslaugas daugelyje ypatingų renginių. Būti pripažintiems ir turėti profesionalų, su netikėčiausiomis idėjomis, pasitikėjimą yra didžiulis žingsnis. Kiekvienai kliento užklausai įgyvendinti mes reikalaujame tik aukščiausio lygio paslaugų kokybės.

Individualūs asmenys, organizacijos ir profesionalai iš bet kurių pramonės šakų yra kviečiami dalintis idėjomis ir įvairiomis koncepcijomis. Nuolat įgyvendinantys naujoves „Event Technology Solutions“ skatina jus pradėti ilgalaikį bendradarbiavimą. “

Stipriausi Lietuvoje