Inovatyvūs LED vaizdo ekranų sprendimai jūsų renginiui

Naujausių technologijų pagalba Event Technology Solutions komanda sėkmingai įgyvendina sudėtingiausias vizualines idėjas.
Ekspertų komanda, pagal jūsų pageidavimus pristatys galimas instaliacijas nesvarbu ar tai būtų unikalus projektas ar standatinė užklausa. Užtikriname aukščiausią LED ekarno ir techninio aptarnavimo kokybę.

Mūsų klientai

„Event Technology Solutions“ vertybės ir verso etika

Kūrybiškumas ir inovacijos

Į rezultatą orientuota, moderni ir atsidavusi komanda įgyvendina unikalias idėjas renginiui, užtikrinant geriausias rezultatus.

Kokybės standartai

„Event Technology Solutions“ sukūrė savo reputaciją dėl nuoseklaus ir patikimo aukštos kokybės paslaugų teikimo visoje Lietuvoje.

Įmonės socialinė atsakomybė

„Event Technology Solutions“ nuolatos stengiasi tobulinti verslo praktiką, diegti šiuolaikinius žmogiškųjų išteklių valdymo metodus ir įgyvendinti gamtai palankius gamybos/verslo procesus.

Patirtis ir kompetencijos

Mūsų patirtis ir technologinės šios srities kompetencijos leidžia tiekti efektyvius ir ekonomiškus projektus.

Apie mūsų įmonę

„Event Technology Solutions“ yra lyderė Lietuvoje, teikianti novatoriškų produktų ir techninio aptarnavimo paslaugas ir siūlanti išsamų paslaugų paketą, įskaitant dizainą, profesionalius patarimus, diegimą ir pilną techninį aptarnavimą.

Sėkmingi projektai

Jūsų užklausos

world map

Event Technology Solutions